Pożyczka pod ruchomości od 1000 zł do 100 000 zł są idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują wyższej kwoty pożyczki i są pewne jej spłaty w terminie.

Pożyczki pod zastaw ruchomości  to doskonały sposób, aby odbudować domowy budżet. Każdemu w życiu może się zdarzyć chwilowy problem finansowy. Często też ma miejsce fakt, że z różnych przyczyn nie mamy dostępu do kredytu bankowego a nagłe zdarzenie losowe wymaga natychmiastowego finansowania. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest pożyczka pod zastaw ruchomości. Chcący jednak otrzymać taką pożyczkę musimy spełniać klika warunków. Głównym warunkiem jest to, że musimy być w 100 % właścicielem ruchomości i posiadać na to dokumenty. W przypadku braku spłaty pożyczki pod zastaw pożyczkodawca ma prawo domagać się zwrotu pożyczki wraz z odsetkami z zastawionego przedmiotu. W takim przypadku zastawiony przedmiot może zostać sprzedany po uzgodnieniu z pożyczkobiorcą, a przychód z jego sprzedaży przeznaczony na spłatę pożyczki. W przypadku, gdy cena sprzedaży przedmiotu zastawu przekroczy wysokość pożyczki, różnica musi zostać bezwzględnie przekazana pożyczkobiorcy.

Co można u nas zastawić z ruchomości?

> Sprzęt budowlany oraz maszyny budowlane

> Samochody dostawcze

> Samochody osobowe

> Samochody ciężarowe

> Sprzęt rolniczy

> Naczepy ciężarowe

> Łodzie motorowe i skutery wodne

> Maszyny rolnicze

> Maszyny produkcyjne

> Motocykle i quady

> itd…

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę złożyć wniosek o pożyczkę w Comfort Credit? Czy jest on płatny?
To proste. Jeżeli chcesz złożyć całkowicie darmowy wniosek pożyczkowy, skontaktuj się z naszym doradcą w najwygodniejszy dla siebie sposób. Wybierz naszą infolinię telefoniczną lub sms. Możesz też złożyć wniosek online. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie lub odwiedzisz nas osobiście w biurze przy ul. Rynek 12/2 w Krapkowicach. Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z rozpoczęciem procedury udzielania pożyczki.
Na co mogę przeznaczyć otrzymane pieniądze?
Udzielamy pożyczek na dowolnie wybrany cel. Nie ograniczamy twojej swobody. Otrzymane środki wydaj tak, jak chcesz!
Jaką kwotę mogę maksymalnie pożyczyć?
Składając wniosek możesz starać się o pożyczkę od 500 do 28 000 złotych. Sam wybierasz wysokość potrzebnego wsparcia. Zawsze pożyczasz tyle, ile potrzebujesz.
W jakim wieku muszę być, żeby otrzymać pożyczkę w Comfort Credit?
Udzielamy pożyczek osobom w wieku od 18 do 80 lat. Wybierając nas masz pewność, że otrzymasz takie wsparcie jakiego potrzebujesz.
Jakie są główne warunki otrzymania pożyczki w Comfort Credit?
W celu zachowania najwyższych standardów obsługi wymagamy by nasz klient miał ukończony 18 rok życia. Do złożenia wniosku niezbędne są także: dowód osobisty oraz dokument potwierdzający otrzymywane dochody. Nie martw się, jeżeli o nich zapomnisz. Po złożeniu wniosku poinformujemy Cię o niezbędnych dokumentach.
Nie jestem z województwa Opolskiego. Czy w takiej sytuacji mogę ubiegać się o pożyczkę w Comfort Credit?
Jak najbardziej! Nasi doradcy odwiedzą Cię w Twoim miejscu zamieszkania na terenie całego woj. opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego. Zarówno wizyta doradcy jak i wniosek z analizą zdolności kredytowej są w PEŁNI BEZPŁATNE.