Przejdź do treści

Pożyczka pod zastaw

Pożyczka pod ruchomości od 1000 zł do 200 000 zł są idealnym rozwiązaniem dla firm i rolników, którzy potrzebują wyższej kwoty pożyczki i są pewne jej spłaty w terminie.

Pożyczki pod zastaw dla firm i rolników.

Każdemu w życiu może się zdarzyć chwilowy problem finansowy. 

Często też ma miejsce fakt, że z różnych przyczyn nie mamy dostępu do kredytu bankowego a nagłe zdarzenie losowe wymaga natychmiastowego finansowania. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest pożyczka pod zastaw ruchomości. Chcący jednak otrzymać taką pożyczkę musimy spełniać klika warunków. Głównym warunkiem jest to, że musimy być w 100 % właścicielem ruchomości i posiadać na to dokumenty. W przypadku braku spłaty pożyczki pod zastaw pożyczkodawca ma prawo domagać się zwrotu pożyczki wraz z odsetkami z zastawionego przedmiotu. W takim przypadku zastawiony przedmiot może zostać sprzedany po uzgodnieniu z pożyczkobiorcą, a przychód z jego sprzedaży przeznaczony na spłatę pożyczki. W przypadku, gdy cena sprzedaży przedmiotu zastawu przekroczy wysokość pożyczki, różnica musi zostać bezwzględnie przekazana pożyczkobiorcy.

Co możesz przeznaczyć pod zastaw:

  • Sprzęt budowlany oraz maszyny budowlane
  • Samochody dostawcze
  • Samochody osobowe
  • Samochody ciężarowe
  • Sprzęt rolniczy
  • Naczepy ciężarowe
  • Łodzie motorowe i skutery wodne
  • Maszyny rolnicze
  • Maszyny produkcyjne
  • Motocykle i quady

Kontakt - Krapkowice

+48 533 908 888
lukasz.bogdan@comfortcredit.pl
Rynek 13, Krapkowice

Kontakt - Opole

+48 77 47 49 777
biuro@comfortcredit.pl
Niemodlińska 6/3, Opole

Pytania

Poniżej odpowiedź na najczęściej zadawane pytania.

Co może być zabezpieczeniem pożyczki?

Zabezpieczeniem pożyczki może być dowolna ruchomość na terenie Polski taka jak: sprzęt budowlany oraz maszyny budowlane, samochody dostawcze samochody osobowe samochody ciężarowe, sprzęt rolniczy, naczepy ciężarowe, łodzie motorowe i skutery wodne, maszyny rolnicze, maszyny produkcyjne, motocykle i quady, itd…

W jakiej wysokości pożyczkę mogę otrzymać?

Wysokie kwoty! Wysokość pożyczki pod zabezpieczenie zależy od wartości przedmiotu zastawu. W Comfort Credit sp. z o.o. możesz otrzymać pożyczkę w wysokości odpowiadającej do 60% wartości zabezpieczenia.

Jak długo muszę czekać na rozpatrzenie wniosku o pożyczkę?

Wszystkie wnioski wraz z kompletem wymaganych dokumentów rozpatrywane są w maksymalnie do 24 godzin.

Kiedy muszę spłacić całkowitą pożyczkę?

Termin całkowitej spłaty pożyczki określany jest indywidualnie dla każdego Klienta. W trakcie podpisywania umowy określamy termin spłaty, który można skrócić lub wydłużyć zależnie od potrzeb Klienta.

Czy pożyczka pod zastaw samochodu jest bezpieczna? Na czym polega?

Jest to pożyczka pod zastaw samochodu. Popularna forma pożyczki, oferowana przez wiele banków i instytucji finansowych. Wniosek o pożyczkę zostaje rozpatrzony w ciągu 24h, a ilość i wysokość rat zostaje uzgodniona wspólnie z Klientem.

Jak długo czekam na wypłatę gotówki?

Po weryfikacji dokumentów własnościowych i ocenie stanu np. samochodu umowę podpisujemy w najszybszym możliwym terminie. Gotówka zostaje przekazana osobiście do 15 tyś. po podpisaniu umowy lub przelewem na wskazane konto.

Kupiłem samochód jednak nie został jeszcze zarejestrowany. Czy mogę otrzymać pożyczkę pod jego zastaw?

Pożyczkę pod zastaw pojazdu można uzyskać wyłącznie na samochód, który został już zarejestrowany. W momencie składania wniosku należy posiadać dokument potwierdzający własność.

Jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania pożyczki pod zastaw ruchomości?

By móc uzyskać finansowanie pod zastaw ruchomości niezbędne są dokumenty potwierdzające własność ruchomości oraz dane właściciela. Należy więc przygotować: dowód osobisty lub paszport, dokument potwierdzający własność ruchomości, dowód rejestracyjny, polisę OC, kartę pojazdu oraz zaświadczenie z rejestru zastawów dla pojazdu.

Co się dzieje w przypadku nie terminowej spłaty pożyczki?

Każdemu mogą zdarzyć się problemy ze spłatą pożyczonej kwoty. Jeżeli masz problem z wywiązaniem się z terminu spłaty pożyczki, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Ustalimy nowy dogodny dla Ciebie termin spłaty.