Comfort Credit to także szybka pożyczka dla Twojej firmy!

Zdobądź przewagę nad konkurencją, dzięki nowym środkom finansowym. Rozwijaj swoją firmę i nie daj się wyprzedzić konkurencji.
Korzystając z naszej oferty, możesz otrzymać finansowanie w wysokości nawet do 28 000 zł na rozwój i bieżącą działalność!
Dzięki prostym i transparentnym warunkom możesz być pewien, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe opłaty. Zaufaj nam, a my zaufamy tobie.
Spłata należności odbywa się na podstawie przejrzystego harmonogramu spłat, który ustalamy indywidualnie z każdym przedsiębiorcom.
Dzięki temu masz pewność, że oferta, którą uzyskasz, będzie uszyta na miarę twoich potrzeb. Czas spłaty w oferowanych przez nas pożyczkach wynosi nawet 36 miesięcy.

Z nami spłacisz pożyczkę szybko i bez kłopotu. Zgłoś się do nas i dołącz do elity biznesu.

Na co możesz przeznaczyć pozyskane środki:

> sprzęt biurowy

> zakup towaru

> remont lokalu

> eksploatacja narzędzi

> spłata zobowiązań

> itd…

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę złożyć wniosek o pożyczkę w Comfort Credit? Czy jest on płatny?
To proste. Jeżeli chcesz złożyć całkowicie darmowy wniosek pożyczkowy, skontaktuj się z naszym doradcą w najwygodniejszy dla siebie sposób. Wybierz naszą infolinię telefoniczną lub sms. Możesz też złożyć wniosek online. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie lub odwiedzisz nas osobiście w biurze przy ul. Rynek 12/2 w Krapkowicach. Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z rozpoczęciem procedury udzielania pożyczki.
Na co mogę przeznaczyć otrzymane pieniądze?
Udzielamy pożyczek na dowolnie wybrany cel. Nie ograniczamy twojej swobody. Otrzymane środki wydaj tak, jak chcesz!
Jaką kwotę mogę maksymalnie pożyczyć?
Składając wniosek możesz starać się o pożyczkę od 500 do 28 000 złotych. Sam wybierasz wysokość potrzebnego wsparcia. Zawsze pożyczasz tyle, ile potrzebujesz.
W jakim wieku muszę być, żeby otrzymać pożyczkę w Comfort Credit?
Udzielamy pożyczek osobom w wieku od 18 do 80 lat. Wybierając nas masz pewność, że otrzymasz takie wsparcie jakiego potrzebujesz.
Jakie są główne warunki otrzymania pożyczki w Comfort Credit?
W celu zachowania najwyższych standardów obsługi wymagamy by nasz klient miał ukończony 18 rok życia. Do złożenia wniosku niezbędne są także: dowód osobisty oraz dokument potwierdzający otrzymywane dochody. Nie martw się, jeżeli o nich zapomnisz. Po złożeniu wniosku poinformujemy Cię o niezbędnych dokumentach.
Nie jestem z województwa Opolskiego. Czy w takiej sytuacji mogę ubiegać się o pożyczkę w Comfort Credit?
Jak najbardziej! Nasi doradcy odwiedzą Cię w Twoim miejscu zamieszkania na terenie całego woj. opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego. Zarówno wizyta doradcy jak i wniosek z analizą zdolności kredytowej są w PEŁNI BEZPŁATNE.