Szybka pożyczka nawet do 130 000 złotych.

Wygodne raty do spłaty na 3 lata

Błyskawiczny sposób otrzymania gotówki

To tylko 4 proste kroki!

telephone

 Telefon do naszego doradcy

lub formularz online

spotkanie

Spotkanie w biurze

lub wizyta doradcy u Klienta

spotkanie

Wybór odpowiedniej oferty

oraz decyzja

gotowka

Przekazanie gotówki

lub przelew na konto

Dlaczego warto nam zaufać?

blyskawicni

Szybka pożyczka – decyzja w ciągu 24 h.

procedury

Proste procedury

procedury

Minimum formalności.

budzet

Dostosowanie rat do możliwości finansowych kredytobiorców.

dbamy

Fachowe doradztwo

dbamy

Wygodna forma wypłaty pożyczki – gotówka lub przelew na konto.

clockPiasek

Szybka pożyczka
– minimum formalności

Każdemu z nas zdarzają się nieplanowane wydatki, na które potrzebujemy dodatkowego zastrzyku gotówki. Wymarzone wakacje, początek roku szkolnego, remont mieszkania czy naprawa samochodu? Skorzystaj z naszej oferty i otrzymaj decyzję pożyczkową w ciągu 24h! Szybko, prosto i wygodnie. Twoje pieniądze już na Ciebie czekają.

pozyczki

Pożyczki w Comfort Credit
– szybko i wygodnie

Szybka i wygodna pożyczka to minimum formalności i krótki czas oczekiwania na wypłatę gotówki. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wspólnie szukając odpowiedniej oferty. Dzięki temu proces udzielania pożyczki przebiega sprawnie, a pieniądze trafiają do pożyczkobiorcy w możliwie najszybszym terminie.

Kredyty dla rolników idealnie dopasowane do potrzeb

Prowadzenie działalności rolniczej wiąże się z regularnymi wydatkami, które w niektórych sytuacjach mogą okazać się bardzo wysokie. Aby gospodarstwo sprawnie funkcjonowało, konieczny jest zakup specjalistycznych maszyn, licznych nawozów, środków ochrony roślin, pasz, materiału siewnego. Problematyczne są również nagłe wypadki wymagające wkładu finansowego, anomalie pogodowe czy braki oczekiwanych plonów. Wielu rolników zmaga się z problemami finansowymi, jednak korzystając z pomocy w ComfortCredit, możliwe jest uzyskanie kompleksowego wsparcia, które zagwarantuje płynność finansową. Dostępne kredyty dla rolników cechują się atrakcyjnymi warunkami, które nie obciążają niepotrzebnie kredytobiorców.

Kredyty dla firm budowlanych.

Kredyt na maszyny budowlane pozwala na sfinansowanie zakupu szerokiego wachlarza sprzętów i pojazdów przydatnych na placach budowy.

Są to, m.in.:

ładowarki,
koparki,
koparko-ładowarki,
wózki widłowe,
spychacze,
równiarki,
pojazdy specjalne;

Kredyt pozwala na zakupienie zarówno maszyn nowych jak i tych używanych. Wszystko zależy od tego, czego potrzebuje konkretny klient. Co ważne, aby zdobyć takie finansowanie, w sytuacji w której zdolność kredytowa nie wróży najlepiej, możliwe są jeszcze inne formy poprawienia tej sytuacji.

Kredyty dla firm gastronomicznych.

Kredyt na wyposażenie gastronomii (zakup sprzętu gastronomicznego) to szybka i wygodna metoda finansowania wyposażenia restauracji, kawiarni czy hotelu a także food trucka lub przyczepy gastronomicznej.

Zakres kredytu na sprzęt gastronomiczny jest bardzo szeroki. Obejmuje:

  • wyposażenie kuchni wraz z meblami i okapem,
  • zmywalni i urządzeń chłodniczych,
  • wyposażenie magazynu (np. regały) i baru czy witryn chłodniczych.