Przejdź do treści

Pytania

Pytania. Prosta pożyczka

Dla firm i rolników.

W jaki sposób mogę złożyć wniosek o pożyczkę w Comfort Credit? Czy jest on płatny?

To proste. Jeżeli chcesz złożyć całkowicie darmowy wniosek pożyczkowy, skontaktuj się z naszym doradcą w najwygodniejszy dla siebie sposób. Wybierz naszą infolinię telefoniczną lub sms. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie lub odwiedzisz nas osobiście w  biurze przy ul. Rynek 12/2 w Krapkowicach. Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z rozpoczęciem procedury udzielania pożyczki.

Na co mogę przeznaczyć otrzymane pieniądze?

Finansowanie bieżącej działalności gospodarczej, rolniczej, zakup maszyn, urządzeń. Zapłata podatku, realizacja kontraktu.

Jaką kwotę mogę maksymalnie pożyczyć?

Składając wniosek możesz starać się o pożyczkę od 1000 do 200 000 złotych. Sam wybierasz wysokość potrzebnego wsparcia. Zawsze pożyczasz tyle, ile potrzebujesz.

W jakim wieku muszę być, żeby otrzymać pożyczkę w Comfort Credit?

Udzielamy pożyczek osobom w wieku od 20 do 75 lat. Wybierając nas masz pewność, że otrzymasz takie wsparcie jakiego potrzebujesz.

Jakie są główne warunki otrzymania pożyczki w Comfort Credit?

W celu zachowania najwyższych standardów obsługi wymagamy by nasz klient miał ukończony 20 rok życia. Do złożenia wniosku niezbędne są także: 

Własna działalność gospodarcza: 
- Dowód osobisty 
- Zaświadczenie ZUS o zapłaconych składkach
- Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o zapłaconym podatku
- Książka rozchodów i przychodów
- Pit za ostatni rok
Działalności Gospodarczej:
- Gospodarstwo rolne: 
- Dowód osobisty 
- Zaświadczenie z Urzędu Gminy określające wielkość gospodarstwa rolnego w hektarach przeliczeniowych 
- Zaświadczenie z Urzędu Gminy o niezaleganiu z opłatami podatku rolnego 
- Zaświadczenie z KRUS o niezaleganiu ze składkami 
- Ostatni dowód wpłaty lub kolejny dowód zapłaty kwartalnej składki na ubezpieczenie w KRUS

Nie jestem z województwa Opolskiego. Czy w takiej sytuacji mogę ubiegać się o pożyczkę w Comfort Credit?

Jak najbardziej! Nasi doradcy odwiedzą Cię w Twoim miejscu zamieszkania na terenie całego woj. opolskiego, śląskiego i dolnośląskiego. Zarówno wizyta doradcy jak i wniosek z analizą zdolności kredytowej są w PEŁNI BEZPŁATNE.

W jakiej formie zostaną przekazane mi środki od Comfort Credit?

Sposób wypłaty środków dopasowujemy do Twoich preferencji. Możesz otrzymać wygodny przelew na Twoje konto lub gotówką do 15 tyś. bezpośrednio w biurze, lub od naszego przedstawiciela.

Czy usługi Comfort Credit to tzw. „chwilówka”?

Nasza firma to stabilna instytucja pożyczkowa dla firm i rolników. Każdorazowo przeprowadzamy weryfikację zdolności finansowych Klientów, dzięki czemu możemy dopasować rodzaj pożyczki oraz formę spłaty. Ponadto okres spłat wynosi nawet 36 miesięcy.

Jakie tytuły wynagrodzenia akceptuje Comfort Credit?

By móc otrzymać pożyczkę, musisz przedstawić nam potwierdzenie otrzymywania dochodów z tytułu: umowy o pracę, umowy zlecenie, emerytury lub renty, własnej działalności gospodarczej, pracy za granicą lub działalności rolniczej.

Co w momencie, gdy utracę płynność finansową i nie mogę spłacać pożyczki?

Każdemu mogą przytrafić się nieplanowane duże wydatki, które mogą utrudnić spłatę pożyczki. W takim wypadku należy niezwłocznie skontaktować się z nami. Posiadamy program pomocy, który daje możliwość odroczenia raty. W takiej sytuacji wspólnie ustalimy nowy, dogodny termin spłaty.

Czy pożyczka zawiera ukryte koszty?

W naszej firmie stawiamy na transparenty proces udzielania wsparcia finansowego. Zarówno podczas doboru odpowiedniej oferty, jak i podpisywania umówmy klient informowany jest o kosztach pożyczki. Nasze pożyczki nie zawierają ukrytych kosztów, wszystko jest jawne i widnieje w umowie.

Kiedy zacznę spłacać swoją pożyczkę?

Wraz z umową otrzymasz szczegółowy harmonogram spłat oraz numer konta, na który należy dokonywać przelewów. Spłata pożyczki rozpoczyna się w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy. Dzięki elastycznej racie można wybrać dzień spłaty, tak by następował on po otrzymaniu przez Ciebie wynagrodzenia. U nas masz pewność, że miesięczny koszt nie wzrośnie przez cały czas spłaty pożyczki.

Czy poniosę jakiekolwiek dodatkowe koszty, które nie są uwzględnione w umowie?

Absolutnie nie! Wszystkie opłaty, które poniesiesz są uwzględnione w umowie! Nie pobieramy ŻADNYCH dodatkowych opłat pozaumownych, które mogłyby cię zaskoczyć. Decydując się na pożyczkę w naszej firmie masz pewność całkowitych kosztów.

Pytania. Pożyczka pod zastaw/zabezpieczenie

.........

Czy istnieje możliwość pożyczki pod zabezpieczenie/zastaw?

Tak. Realizujemy pożyczki pod zastaw. Warunki oraz oferta ustalane są indywidualnie, tak by jak najlepiej dopasować je do Twoich możliwości. Pod zastaw można uzyskać większe kwoty pożyczki.

Co może być zabezpieczeniem pożyczki?

Zabezpieczeniem pożyczki może być  dowolna ruchomość na terenie Polski taka jak: sprzęt budowlany oraz maszyny budowlane, samochody dostawcze samochody osobowe samochody ciężarowe, sprzęt rolniczy, naczepy ciężarowe, łodzie motorowe i skutery wodne, maszyny rolnicze, maszyny produkcyjne, motocykle i quady, itd…

W jakiej wysokości pożyczkę mogę otrzymać?

Wysokie kwoty! Wysokość pożyczki pod zabezpieczenie zależy od wartości przedmiotu zastawu. W Comfort Credit sp. z o.o. możesz otrzymać pożyczkę w wysokości odpowiadającej do 60% wartości zabezpieczenia.

Jak długo muszę czekać na rozpatrzenie wniosku o pożyczkę?

Wszystkie wnioski wraz z kompletem wymaganych dokumentów rozpatrywane są w maksymalnie do 24 godzin.

Kiedy muszę spłacić całkowitą pożyczkę?

Termin całkowitej spłaty pożyczki określany jest indywidualnie dla każdego Klienta. W trakcie podpisywania umowy określamy termin spłaty, który można skrócić lub wydłużyć zależnie od potrzeb Klienta.

Czy pożyczka pod zastaw samochodu jest bezpieczna? Na czym polega?

Jest to pożyczka pod zastaw samochodu. Popularna forma pożyczki, oferowana przez wiele banków i instytucji finansowych. Wniosek o pożyczkę zostaje rozpatrzony w ciągu 24h, a ilość i wysokość rat zostaje uzgodniona wspólnie z Klientem.

Jak długo czekam na wypłatę gotówki?

Po weryfikacji dokumentów własnościowych i ocenie stanu np. samochodu umowę podpisujemy w najszybszym możliwym terminie. Gotówka zostaje przekazana osobiście po podpisaniu umowy lub przelewem na wskazane konto.

Kupiłem samochód jednak nie został jeszcze zarejestrowany. Czy mogę otrzymać pożyczkę pod jego zastaw?

Pożyczkę pod zastaw pojazdu można uzyskać wyłącznie na samochód, który został już zarejestrowany. W momencie składania wniosku należy posiadać dokument potwierdzający własność.

Jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania pożyczki pod zastaw ruchomości?

By móc uzyskać finansowanie pod zastaw ruchomości niezbędne są dokumenty potwierdzające własność ruchomości oraz dane właściciela. Należy więc przygotować: dowód osobisty lub paszport, dokument potwierdzający własność ruchomości, dowód rejestracyjny, polisę OC, kartę pojazdu oraz zaświadczenie z rejestru zastawów dla pojazdu.

Co się dzieje w przypadku nie terminowej spłaty pożyczki?

Każdemu mogą zdarzyć się problemy ze spłatą pożyczonej kwoty. Jeżeli masz problem z wywiązaniem się z terminu spłaty pożyczki, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Ustalimy nowy dogodny dla Ciebie termin spłaty.