Złóż darmowy i niezobowiązujący wniosek a my zaoferujemy Ci przystępną ofertę

Przekonaj się, że warto nam zaufać!

Dlaczego warto nam zaufać?

blyskawicni

Jesteśmy błyskawiczni

Pomagamy w nagłych sytuacjach.
U nas pieniądze otrzymasz w okamgnieniu. Dbamy o swoich klientów, nasze usługi są szybkie i wygodne. Decyzję o udzieleniu pożyczki otrzymasz w 24h od złożenia kompletu dokumentów.

procedury

Proste procedury

Nasz wniosek jest jasny i zrozumiały, wypełnienie go zajmie Ci zaledwie kilka minut. Potrzebujesz pomocy? Nie martw się – pomożemy Ci.
Doradzimy najwygodniejszą opcję spłaty, wysokość raty oraz optymalny okres trwania umowy.

budzet

Dbamy o Twój budżet

Wszystkie koszty są jasne a zasady transparentne. Od samego początku wiesz, ile płacisz.
Możesz mieć pewność, że koszty pożyczki nie wzrosną w trakcie jej terminowej spłaty. Umowa skonstruowana jest w prosty i klarowny sposób, bez żadnych ukrytych punktów.

dbamy

Dbamy o Ciebie i Twój czas

Do złożenia wniosku niezbędne są tylko podstawowe dokumenty. Wiemy, że gdy składasz wniosek zależy Ci na czasie, dlatego w nagłych przypadkach możemy zastosować przyśpieszoną procedurę, która ułatwi otrzymanie gotówki.

clockPiasek

Szybka pożyczka
– minimum formalności

Każdemu z nas zdarzają się nieplanowane wydatki, na które potrzebujemy dodatkowego zastrzyku gotówki. Wymarzone wakacje, początek roku szkolnego, remont mieszkania czy naprawa samochodu? Skorzystaj z naszej oferty i otrzymaj decyzję pożyczkową w ciągu 24h! Szybko, prosto i wygodnie. Twoje pieniądze już na Ciebie czekają.

pozyczki

Pożyczki w Comfort Credit
– szybko i wygodnie

Szybka i wygodna pożyczka to minimum formalności i krótki czas oczekiwania na wypłatę gotówki. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wspólnie szukając odpowiedniej oferty. Dzięki temu proces udzielania pożyczki przebiega sprawnie, a pieniądze trafiają do pożyczkobiorcy w możliwie najszybszym terminie.

Smiley face

Wzajemne zaufanie
– pożyczki na dowód

Pożyczając pieniądze w COMFORT CREDIT nie potrzeba wypełniać dziesiątek dokumentów, wystarczy kontakt z naszym doradcą lub zgłoszenie on-line. Jesteśmy rzetelną firmą, której zaufało wielu Klientów. Spłacanie rat w terminie zwiększa nasze zaufanie, co pozwala na otrzymanie kolejnej pożyczki na korzystniejszych warunkach w ramach Klubu Komfortowego Klienta.